Call centar +381 11 4037 443+381 65 3949 210
 
Lepe cene!
Trudimo se da dobijete najbolje.
 
BRZA DOSTAVA
Svih naših proizvoda na vašu adresu.
 
SVAKI NAŠ KUPAC
Je naš poklon. Mi postojimo VAS radi.

HP Mrežna oprema


HP Aruba AP-220-MNT-W1W (JW047A) nosač za Access Point

HP Aruba AP-220-MNT-W1W (..

TipNosač za Access PointKarakteristikeBoja proizvoda   BelaKompatibilnost   320 ..
1.880,00RSD Ex Tax: 1.880,00RSD
1.880,00RSD Ex Tax: 1.880,00RSD
HP AP-MNT-D AP mount bracket individual R3J18A

HP AP-MNT-D AP mount brac..

NET HP 350 AP WALL MOUNT KIT - NOSAC ZA ZID..
2.132,00RSD Ex Tax: 2.132,00RSD
2.132,00RSD Ex Tax: 2.132,00RSD
HP Aruba Instant On 1830 8G

HP Aruba Instant On 1830 ..

TipSwitch KarakteristikeTip switch-a: Desktop(mogućnost ugradnje u ormar) Tip priključaka:..
16.238,00RSD Ex Tax: 16.238,00RSD
16.238,00RSD Ex Tax: 16.238,00RSD
HP NET HP ARUBA INSTANT On DESK AP11D 2X2 (RW) Access Point

HP NET HP ARUBA INSTANT O..

Osnovne karakteristikeTipstandaloneunutrašnjiPodržane brzine802.11a/b/g802.11ac802.11b/g802.11nWave2..
16.576,00RSD Ex Tax: 16.576,00RSD
16.576,00RSD Ex Tax: 16.576,00RSD
HP ARUBA INSTANT On AP12 3X3 AC Vawe2 Access Point

HP ARUBA INSTANT On AP12 ..

Funkcije (opis):- 5 GHy 802.11ac 3x3 MIMO do 1300 Mbps brzine protoka podataka (WiFi 5)Tip: Access P..
17.888,00RSD Ex Tax: 17.888,00RSD
17.888,00RSD Ex Tax: 17.888,00RSD
HP Aruba Instant On 1930-8G 2SFP Switch (JL680A)

HP Aruba Instant On 1930-..

Tip: UpravljiviProcesor: ARM Cortex-A9 @ 800 MHzMemorija i Flash: 512 MB SDRAM 256 MB flashBroj port..
18.403,00RSD Ex Tax: 18.403,00RSD
18.403,00RSD Ex Tax: 18.403,00RSD
HP M220 802.11n WW Access Point (J9799A)

HP M220 802.11n WW Access..

Osnovne karakteristikeTipunutrašnjiPodržane brzine11/54/108Mbps802.11a/b/g802.11nFrekvencija [GHz]2,..
19.200,00RSD Ex Tax: 19.200,00RSD
19.200,00RSD Ex Tax: 19.200,00RSD
HP AP Aruba Instant On AP22 (RW) Access Point

HP AP Aruba Instant On AP..

 Tip: unutrašnjiPodržane brzine: 802.11axFrekvencija [GHz]: Dual band (2,4/5GHz)Način rada: APP..
23.598,00RSD Ex Tax: 23.598,00RSD
23.598,00RSD Ex Tax: 23.598,00RSD
HP Aruba AP-304 Dual Radio Antenna access point

HP Aruba AP-304 Dual Radi..

TipAccess PointKarakteristike2,4 GHz5 GHzMaksimalna brzina prenosa podataka   1300 Mbit/sB..
24.056,00RSD Ex Tax: 24.056,00RSD
24.056,00RSD Ex Tax: 24.056,00RSD
HP NET Aruba Instant On 1830 24G 2SFP

HP NET Aruba Instant On 1..

Tip1830 24G 2SFPKarakteristikeip switch-a rackmountKonstrukcija fiksna konfiguracijaBroj priključaka..
26.622,00RSD Ex Tax: 26.622,00RSD
26.622,00RSD Ex Tax: 26.622,00RSD
HP ARUBA AP-303 INDOOR 2x2:2 MU-MIMO

HP ARUBA AP-303 INDOOR 2x..

JZ320A, unutrašnji, 802.11a/b/g,802.11ac, 2,4 / 5 GHz, Način rada AP, Priključci RJ45 (PoE), Integri..
28.686,00RSD Ex Tax: 28.686,00RSD
28.686,00RSD Ex Tax: 28.686,00RSD
HP Aruba Instant On 1930-24G 4SFP/SFP+ Switch (JL682A)

HP Aruba Instant On 1930-..

JL381A, 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports + 2 SFP 100/1000, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U..
34.983,00RSD Ex Tax: 34.983,00RSD
34.983,00RSD Ex Tax: 34.983,00RSD
HP ARUBA INSTANT On OUTDOOR AP17 2X2 (RW) Access Point

HP ARUBA INSTANT On OUTDO..

Funkcije (opis): - 5 GHz 802.11ac 2x2 MIMO do 867 Mbps brzine protoka (WiFi 5) - 2.4 GHz 802.11n 2x2..
37.213,00RSD Ex Tax: 37.213,00RSD
37.213,00RSD Ex Tax: 37.213,00RSD
HP Aruba Instant On 1930 8G Class4 PoE 2SFP 124W Switch

HP Aruba Instant On 1930 ..

Tip komutatora: MenažiraniBroj osnovnih RJ-45 portova Eternet komutatora: 8Tip osnovnih RJ-45 portov..
37.690,00RSD Ex Tax: 37.690,00RSD
37.690,00RSD Ex Tax: 37.690,00RSD
HP Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver mrežni modul

HP Aruba 1G SFP LC LX 10k..

TipSMF Transceiver mrežni modulKarakteristikeTip SFR primopredajnika   Optička vlaknaMaksi..
41.288,00RSD Ex Tax: 41.288,00RSD
41.288,00RSD Ex Tax: 41.288,00RSD
HP Aruba Instant On 1930-24G PoE 4SFP/SFP+ 195W Switch

HP Aruba Instant On 1930-..

Power consumption234.0 W maximum, 19.3 W idleInput voltage100 - 127 / 200 - 240 VACPorts24 RJ-45 10/..
46.760,00RSD Ex Tax: 46.760,00RSD
46.760,00RSD Ex Tax: 46.760,00RSD
HP Aruba AP-505 (RW) Unified, R2H28A

HP Aruba AP-505 (RW) Unif..

Tip: WirelessMrežni standard: 802.11 a/acBrzina protoka: do 1200MbpsFrekventni opseg: Dual Band (2.4..
48.557,00RSD Ex Tax: 48.557,00RSD
48.557,00RSD Ex Tax: 48.557,00RSD
HP Aruba Instant On 1830 48G 4SFP

HP Aruba Instant On 1830 ..

TipSwitchKarakteristikeTip switch-a - Desktop (mogućnost ugradnje u ormar) Tip priključaka -10/..
49.332,00RSD Ex Tax: 49.332,00RSD
49.332,00RSD Ex Tax: 49.332,00RSD
HP Aruba IOn 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP + 370W Switch JL684A

HP Aruba IOn 1930 24G Cla..

NET HP Aruba IOn 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP + 370W Switch JL684A..
60.455,00RSD Ex Tax: 60.455,00RSD
60.455,00RSD Ex Tax: 60.455,00RSD
HP Aruba Instant On 1930-48G 4SFP/ SFP+ Switch

HP Aruba Instant On 1930-..

Prenos podatakaVeličina adresne tabele16000 ulaziKapacitet razvodnika176 Gbit/sPropusna moć130,95 Mp..
63.733,00RSD Ex Tax: 63.733,00RSD
63.733,00RSD Ex Tax: 63.733,00RSD
HP Aruba INSTANTON 1830 48G 4SFP370W switch 48-portni (JL815A)

HP Aruba INSTANTON 1830 4..

TipSwitchKarakteristikeSmart-managed L2 switchweb-based GUI48 gigabitnih portova - od toga 24 Class4..
83.953,00RSD Ex Tax: 83.953,00RSD
83.953,00RSD Ex Tax: 83.953,00RSD
HP Switch Aruba IOn 1930 48G Class4 PoE 4SFP JL686A

HP Switch Aruba IOn 1930 ..

TipSwitchKarakteristikeTip switch-a: Desktop (mogućnost ugradnje u ormar)Konstrukcija; Fiksna konfig..
94.653,00RSD Ex Tax: 94.653,00RSD
94.653,00RSD Ex Tax: 94.653,00RSD
Stranica 1 do 22 od 22 (1 stranica)